.
اطلاعات کاربری
درباره ما
خبرنامه
آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از مردم پس از یک دوره زمانی که در منزل کنونی مستقر هستند، بنا به دلایل مختلف مانند پایان یافتن مهلت اجاره یا تغییر شغل و مسائل دیگر نیاز به اثاث کشی دارند. البته این نوع جابه‌جایی کاری بسیار طاقت فرسا بوده و هزینه‌های زیادی را بر خانواده‌ها تحویل می‌کند. حتی ممکن است وسایل منزل دچار آسیب شوند، درنتیجه خسارات ناشی از آسیب‌های احتمالی بیشتر می‌شود. بنابراین باید با اصول اسباب کشی آشنا باشید تا بتوانید جابجایی ایمنی را داشته باشید‌. روش صحیح اسباب کشی منزل را در جوان ایرانی بررسی خواهیم کرد.

 

نکات مهم هنگام اسباب کشی
برای اینکه بتوانید اسباب کشی را به یک کار راحت و بدون استرس تبدیل کنید، باید برخی از نکات مهم آن را رعایت کنید که در این بخش به آن می‌پردازیم. ابتدا چندین نکته را به صورت تیتر بیان می‌کنیم، سپس به طور کامل روش صحیح اسباب کشی منزل را برای شما عزیزان شرح می‌دهیم.

۱) قبل از اینکه وسایل منزل را در کارتون قرار دهید، آن‌ها را خوب بسته‌بندی کنید.

۲) برای بسته‌بندی شکستنی‌ها، حتماً از کارتون با استحکام بالا انتخاب کنید، زیرا در حین حمل‌ونقل آسیب کمتر می‌بیند.

۳) دقت کنید شکستنی‌ها و خرده‌ریزها را در روزنامه پیچیده و سپس داخل کارتن قرار دهید تا هنگام اسباب کشی زمانی که وسایل به هم می‌خورند نشکند.

۴) در کارتونی که وسایل شکستنی قرار دارد، روی آن قید کنید که این کارتون شکستنی است.

۵) اگر لوازم منزل را تمیز کرده و با آب شستشو می‌دهید، قبل از اینکه داخل کارتن قرار دهید حتماً آن را خشک کنید.

۶) وسایل منزل را تفکیک کنید، زیرا در این صورت راحت‌تر می‌توانید داخل کارتن قرار داده و بسته‌بندی کنید.جوان ایرانی (irjavan.com)

۷) با استفاده از سلفون، وکیوم و لوازم خود را بسته‌بندی کنید.

شروع از اقلام ضروری
برای چیدن لوازم در منزل جدید از وسایل مهم شروع کنید، به عنوان مثال وسایلی که برای آشپزخانه ضروری هستند را از کارتون‌های در آورید و کارتون آن‌ها را در گوشه‌ای قرار دهید تا وسایل دیگر میان کارتون‌ها گم نشود.

نحوه جابه‌جایی یخچال
تمام مواد غذایی را از یخچال خارج کنید و در یخچال دیگری قرار دهید تا فاسد نشود، در این مواقع می‌توانید از اقوام یا همسایه‌ها کمک بگیرید. سپس یخچال را کاملاً تمیز کرده و آب آن را استخراج کنید. همچنین اگر برفک دارد آن را تمیز و خشک کنید. به درب‌های آن چسب پهن بزنید تا حین اثاث کشی باز نشود. دقت کنید در منزل جدید تا چند ساعت یخچال را به برق نزنید.

حمل و نقل وسایل چوبی
داخل کشوهای وسایل چوبی را به دقت بررسی می‌کنیم، اگر لوازمی وجود دارد آن‌ها را بیرون می‌آوریم. دقت کنید که این لوازم کوچک را باید جدا بسته‌بندی کنید تا از آن‌ها مراقبت بیشتری به عمل آید. در برخی از مواقع روی چوب‌ها نمی‌توانید چسب بزنید، زیرا به چوب آسیب زیادی وارد می‌کند. در هنگام اسباب کشی نیز مراقب باشید که گوشه‌های آن به جایی برخورد نکند، زیرا اگر میز یا تخت و کمد شما به جایی برخورد کند آسیب می‌بیند، حتی می‌توانید با پلاستیک حباب‌دار گوشه‌های آن را بپوشانید.

 

 

نحوه جابجایی مبل و فرش

ازآنجایی‌که این‌گونه وسایل بسیار بزرگ هستند و نیاز به کارتون ندارند، درنتیجه می‌توانید آن‌ها را با روکش‌های مناسب بپوشانید و سپس جابجا کنید که آسیب نبیند.

عکس گرفتن از وسایل برقی
قبل از اینکه وسایل برقی را جدا کنید و در بسته‌بندی‌های مخصوص خود قرار دهید، دقت کنید که چگونه وصل و یا نصب شدند تا بتوانید خودتان مجدد آن‌ها راه‌اندازی کنید.

جا به جایی وسایل قیمتی مانند طلا
فراموش نکنید که وسایل قیمتی مانند طلا و جواهرات را بین وسایل قرار دهید و جدا در یک کیف دستی بگذارید و همراه خود داشته باشید.

نحوه جابجایی لباس‌ها
اگر کمد شما از استحکام بالایی برخوردار است، بنابراین نیازی نیست که حتماً لباس‌های داخل کمد را جدا کنید و بسته‌بندی کنید، بلکه می‌توانید روی همه آن‌ها کاور کشیده و در همین حال درب کمد را ببندید.

استرس نداشته باشید
در روز جابجایی وسایل و حتی روز قبل از آن به‌هیچ‌وجه استرس نداشته باشید، زیرا باعث می‌شود تمرکز شما کم شده و توانایی اداره کارها را نداشته باشید. تا جای ممکن سعی کنید هنگامی‌که هوا روشن است اسباب کشی کنید، زیرا در هنگام شب و تاریکی ممکن است وسایل شما آسیب ببیند.

 

 

حمل و نقل وسایل منزل توسط افراد مجرب

برای اسباب کشی منزل، حتماً از افراد حرفه‌ای و خبره استفاده کنید. درواقع مردم باید بدانند که جابجایی وسایل منزل، نیاز به مهارت ویژه‌ای دارد و اگر شما از افراد حرفه‌ای استفاده نکنید ممکن است هزینه‌های جبران‌ناپذیری به شما تحمیل شود. درواقع افرادی که تجربه اسباب کشی دارند، با نحوه جابجایی وسایل منزل به‌خوبی آشنا هستند.

شما عزیزان می‌توانید حمل و نقل وسایل خود را به افراد مجرب و معتبر بسپارید. درواقع این‌گونه افراد حتی برای شما با کارتون بسته‌بندی می‌کنند و توصیه‌های ایمنی را به شما یادآوری می‌کنند. فراموش نکنید، هزینه تعمیر یخچال، مبلمان و وسایل شکستنی بسیار بیشتر از دستمزدی است که به این افراد پرداخت می‌کنید.

کمک گرفتن از اعضای خانواده
از اعضای خانواده برای جمع‌کردن وسایل و یا چیدمان آن در منزل جدید کمک بگیرید. مثلاً از بچه‌ها درخواست کنید لباس‌ها و کمد خودشان را به‌صورت مرتب بچینند‌. پدر و مادرها نباید به‌تنهایی تمام بار مسئولیت اسباب کشی را به دوش بکشند، بلکه فرزندها نیز باید کمک کنند. کمک گرفتن از دیگران بسیار خوب است حتی باعث خلاقیت نیز می‌شود، زیرا افراد مختلف نظرات متفاوتی دارند.

تهیه کارتون مناسب
قبل از اینکه شروع به جمع‌کردن وسایل کنید، حتماً کارتون مناسب را تهیه کنید. دقت کنید که کارتون‌ها خیلی بزرگ و خیلی کوچک نباشد طوریکه نتوانید وسایل خود را در آن قرار دهید. شما می‌توانید انواع کارتون موردنیاز خود را از شرکت‌های مختلف حمل بار تهیه کنید.

دور ریختن وسایل غیرضروری
اسباب کشی زمان مناسبی است تا وسایل و اقلام غیرضروری را به خانه جدید نبرید. درواقع اگر می‌توانید به دیگران هدیه بدید، در غیر این صورت آن لوازم را بفروشید و یا اینکه اگر قابل استفاده نیستند دور بریزید، تا وسایل شما سبک‌تر شود.

اتاق خواب را آخر جمع کنید
در حین اسباب کشی دقت کنید آخرین لوازمی که جمع‌آوری می‌کنید، مربوط به اتاق خواب و تخت خواب‌ها باشد. زیرا شما می‌توانید زمانی که از جمع‌کردن وسایل خسته شدید، روی تخت دراز کشیده و استراحت کنید.

 

تعیین برنامه زمانی برای اسباب کشی

حداقل یک هفته قبل از اثاث کشی، به سرویس‌دهنده اینترنت خود اطلاع دهید تا بسته اینترنت adsl شما را جمع‌آوری کند. همچنین در منزل جدید وضعیت ای دی اس ال و اینترنت را پیگیری کنید تا اینترنت را انتقال داده و یا آن را مجدد خریداری کنید.

شما همراهان گرامی مجله جوان ایرانی باید بدانید که می‌توانید از دوستان و یا اقوام خود درخواست کمک کنید و به آن‌ها بگویید چه روزی اثاث کشی دارید. اگر فرزند شما به مدرسه می‌رود به مدرسه اطلاع دهید تا بتوانید مرخصی بگیرید‌‌.

همچنین اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید روز اسباب کشی خود را به مدیر ساختمان اطلاع دهید تا او بتواند شارژ و سایر هزینه‌ها مثل آب و برق و گاز را محاسبه کند و شما پرداخت کنید.

اگر شما عزیزان نیز تجربه‌ای در خصوص اثاث کشی دارید و یا روش صحیح اسباب کشی منزل را می‌دانید، می‌توانید در انتهای مقاله بخش نظرات پیام خود را ثبت کنید.

https://irjavan.com/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b5%d8%ad%db%8c%d8%ad-%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d8%b4%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84/:: بازدید از این مطلب : 16
|
امتیاز مطلب : 8
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
ن : tarANEH
ت : جمعه 12 اسفند 1401
.

متن آهنگ چی آوردی به روزم بگو تا کی باید بسوزم سامان جلیلی

 کاری به کارم نداری هی سرکارم میذاری
من که برات میمیرم بگو چرا دوسم نداری
چی آوردی به روزم بگو تا کی باید بسوزم
بگو باهام میمونی حتی واسه یه روزم
دیگه تو قلبم دیگه جایی نداری هی بلا سرم میاری
من که برات میمیرم بگو چرا منو دوست نداری
از این و اون شنفتم تو یه یار دیگه داری
اگه بازم بیای سراغم منت سرم میذاری
سرتو بذار رو شونم تا آروم بگیره جونم
میخوام برات عزیزم از ته دل بخونم

آهنگ جدید سامان جلیلی به نام «چی آوردی به روزم بگو تا کی باید بسوزم»:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 12
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
ن : tarANEH
ت : جمعه 21 بهمن 1401
.

آیت الله مدرسی گفت: دشمن تاکنون به هیچ یک از تعهداتش پایبند نبوده چرا ما باید به تعهدات خودمان پایبند باشیم.

 

آیت الله محمد رضا مدرسی، امام جمعه موقت یزد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به فریب کاری‌های آمریکا در بحث هسته‌ای کشورمان گفت: مسئولان با اتحاد کلمه و توکل به خدا و تبعیت از رهبری مقتدرانه دربرابر زیاده خواهی‌های دشمنان بایستند. 

آیت الله مدرسی با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن هزینه دارد، اما هزینه آن بسیار کمتر از تسلیم شدن است افزود: در حالی که دشمن تا کنون به هیچ یک از تعهداتش پایبند نبوده چرا ما باید به تعهدات خودمان پایبند باشیم.

امام جمعه موقت یزد هدف از فشار دشمنان جلوگیری از دستیابی ملت ایران به فناوری‌های نو و پیشرفت و استقلال است و دلسوزی‌های او فریبی بیش نیست.

آیت الله مدرسی همچنین با اشاره به مباحث انتخابات از مردم خواست برای انتخاب خود در بحث شورا‌ها و ریاست جمهوری دقت کنند و افرادی را انتخاب کنند که دارای مواضع درست و عملکرد صحیح باشند.

امام جمعه موقت یزد همچنین با بیان اینکه در انتخاب رییس جمهور نیز با بصیرت کامل باید عمل کرد گفت: دشمنان هیچ گاه دل سوز ما نیستند و باید مواظب بود اگر دشمن از فردی حمایت کرد بر خلاف آن حرکت کنیم.

آیت الله مدرسی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامی داشت سالروز بعثت رسول خوبی‌ها حضرت محمد (ص) از این روز به عنوان روز رحمت و نعمت برای مسلمین یاد کرد.

انتهای پیام/ غ:: بازدید از این مطلب : 132
|
امتیاز مطلب : 139
|
تعداد امتیازدهندگان : 45
|
مجموع امتیاز : 45
ن : tarANEH
ت : شنبه 16 اسفند 1399
.

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات هنوز جز مهدی ترابی بازیکنی جذب نکرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، به نظر می‌رسد امروز و فردا کار جذب شهریار مغانلو در پست مهاجم تمام شود، اما در بحث جذب برخی از بازیکنانی که این روز‌ها نام شان مطرح شده هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده است.

کادرفنی سرخپوشان روی فرشاد فرجی نظر دارد که این بازیکن با توجه به داشتن قرارداد با شهرخودرو هنوز نتوانسته رضایتش را بگیرد. اگر او بتواند از این باشگاه مشهدی رضایتش را بگیرد به احتمال زیاد راهی پرسپولیس می‌شود.

همچنین مباحثی هم در مورد علی نعمتی مطرح بوده، اما ظاهرا مسئولان باشگاه مشهدی برای صدور رضایتنامه این بازیکن ۶ میلیارد خواسته اند که باشگاه پرسپولیس هم حاضر به پرداخت چنین پولی نیست. اگر این بازیکن خودش بتواند رضایتش را بگیرد سرخپوشان تهرانی با او وارد مذاکره می‌شوند.

همچنین در روز‌های گذشته اخباری مبنی بر مذاکره مسئولان پرسپولیس با سید مجید حسینی لژیونر کشورمان در ترکیه مطرح شده بود که پیگیری‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد کادرفنی قرمزپوشان پایتخت اصلا روی او نظری ندارند و باشگاه پرسپولیس هم به فکر خرید این بازیکن نیست و این اخبار در مورد او صحت ندارد.:: بازدید از این مطلب : 117
|
امتیاز مطلب : 164
|
تعداد امتیازدهندگان : 57
|
مجموع امتیاز : 57
ن : tarANEH
ت : شنبه 16 اسفند 1399
.

معاون اول رئیس جمهور گفت: اقتصاد ساز و کار علمی خودش را دارد و نمی‌توان اقتصاد را با دستورالعمل و بخشنامه اداره کرد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزدگفت: به رغم مشکلاتی که در زمینه فروش نفت داشتیم، حتی یک دلار از پول نفت تلف نشد و حتی یک بابک زنجانی کوچک شکل نگرفت، زیرا همه دقت‌ها لحاظ شد.

او با اشاره به اینکه یزدی‌ها همواره برای حل مشکلی راهکار دارند و از این رهگذر به نتایج مطلوب نیز رسیده‌اند، اظهار داشت: صبوری و قناعت یزدی‌ها از مهمترین شاخص‌های اخلاقی توسعه است.

او عنوان کرد: هدف عالی اقتصاد مقاومتی و سیاست‌هایی که رهبر معظم انقلاب در ۲۴ بند با پنج رویکرد اعلام کردند، باید در دستور کار همه دستگاه‌ها قرار گیرد و فقط مختص دستگاه‌های اقتصادی نیست.

جهانگیری بیان کرد: نتیجه اقتصاد مقاومتی باید این باشد که در برابر تکانه‌هایی که به اقتصاد کشور وارد می‌شود، اقتصاد از هم نپاشد و سرپا باشد که در طول دو سه سال اخیر سه تکانه مهم و اساسی داشتیم که یکی از آن‌ها کاهش شدید قیمت نفت بود.

او تحریم‌های جدید را نیز یکی از دوره‌های استثنایی دانست و گفت: این تحریم‌ها هنوز تمام نشده و آمریکایی‌ها هنوز تحریم‌های ظالمانه ضد حقوق بشر خود را ادامه می‌دهند و اگر به دنبال مذاکره هستند، باید این تحریم‌ها را بردارند و تا این اتفاق نیفتاده، معتقدیم که هنوز در جنگ اقتصادی هستیم.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: بازدهی عملکرد اقتصاد مقاومتی در استان‌ها خوب بوده و پروژه‌های خوبی تعریف شده و توانستیم از این اوضاع عبور کنیم.

جهانگیری اظهار داشت: همین سوال اکنون برای مردم ایجاد شده و عده‌ای می‌پرسند چرا دارو‌های ضروری کمیاب شده، اما ماشین‌های لوکس وارد می‌شود.

او افزود: ما از لحاظ قانونی نمی‌توانستیم واردات برخی کالا‌ها را ممنوع کنیم با این وجود برخی کالا‌ها را ممنوع کردیم و سوالاتی نیز در این زمینه متوجه دولت شد.

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اقتصاد ساز و کار علمی خودش را دارد، تصریح کرد: ممنوع کردن واردات و صادرات مربوط به دوران سخت جنگی است و نمی‌توان اقتصاد را با دستورالعمل و بخشنامه اداره کرد.

جهانگیری اظهار داشت: رشد کارگاه‌های صنعتی در ۹ ماهه امسال بالای ۱۰.۸ درصد بود حتی ریزش شغلی که در اثر کرونا پیدا کردیم در بهار سال ۹۸، بیشتر از بهار ۹۹ بود به نحوی که در بهار ۹۸ در بخش صنعت و کشاورزی یک میلیون و ۴۰۰ هزار ریزش شغلی داشتیم که بهار امسال افت شغلی به یک میلیون نفر در بخش صنعت رسید.

او ادامه داد: در تابستان بخش صنعت تقریباً صفر شد و صنعت و کشاورزی کشور که جهت گیری اصلی اقتصاد مقاومتی بود، توانست در شرایط کرونا استقامت کند.

جهانگیری با اشاره به بخش خدمات بیشترین آسیب را از کرونا دید، افزود: وقتی سفر تعطیل می‌شود، بسیاری از شغل‌ها ریزش می‌کند و بسیاری از کار‌های خدماتی دچار مشکل می‌شود و تبعات خود را دارد و کرونا بیشتر، کار‌های خدماتی را تحت تأثیر قرار داد.

او ادامه داد: در این دوره از همه ظرفیت‌های کشور برای سر پا نگاه داشتن تولید کشور استفاده شد و یکی از کار‌هایی که در راستای استفاده از ظرفیت داخلی کشور انجام شد، حذف بسیاری از کالا‌ها از حوزه واردات و تولید آن در داخل کشور بود.

معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد: یکی از کار‌هایی که در سال ۹۷ با خروج ترامپ از برجام انجام شد، اجرای سیاست ارزی بود که کار‌های گسترده‌ای از جمله راه اندازی سامانه نیمایی، استخراج لیست واردات و صادرات و اتخاذ سیاست‌های اقتصادی بود.

او افزود: در مرداد ماه، وقتی سیاست‌های تجاری و ارزی تدوین و تصویب شد، تصمیم گرفتیم که ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را ثابت کنیم که بتوانیم کالا‌های اساسی و دارو و … را وارد کنیم.

جهانگیری ادامه داد: تأمین مالی کشور در زمان تحریم یک موضوع مهم بود و یکی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کاهش اتکای بودجه به نفت بود که یک تصمیم گیری راهبردی را در این زمینه انجام دادیم.

او تاکید کرد: تا اوایل اسفند از ۵۷۰ هزار میلیارد تومان بودجه کشور که هزینه شد، ۹ هزار میلیارد تومان از محل درآمد نفت بود ضمن اینکه امسال تا این مقطع ۷۰ هزار میلیارد تومان بودجه اقتصادی تخصیص دادیم و اجازه ندادیم روند عمرانی کشور متوقف شود که این از برکات اقتصاد مقاومتی است.

جهانگیری تصریح کرد: اگر اقتصاد مقاومتی نبود نمی‌توانستیم بودجه کشور را به این شکل تأمین کنیم و اگر اقتصاد مقاومتی نبود نمی‌توانستیم در برابر تحریم‌ها مقاومت کنیم.

او عنوان کرد: وقتی نفت ما را نخریدند، به دنبال راه‌های مختلف رفتیم و مدعیان پرادعا که فقط به دنبال فضاسازی بودند حتی نتوانستند یک بشکه نفت برای ما بفروشند و ما با دور زدن تحریم‌ها فروختیم و پول آن را با ده‌ها ریسک و خطر به دست آوردیم.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: تا این لحظه یک دلار از پول نفت تلف نشده و یک بابک زنجانی کوچک هم به وجود نیامد، زیرا همه دقت‌ها لحاظ شد.

جهانگیری افزود: در سال ۹۸ وقتی دیدیم که نمی‌توانیم نفت به اندازه کافی بفروشیم، برخی کالا‌ها مثل شکر و برنج و لاستیک کامیون را به سمت تولید داخل رفتیم و هر کجا جواب نداد به سمت واردات با ارز دولتی رفتیم.

 آفت برخی از پروژه‌ها، طولانی شدن زمان اجرا است

 معاون اول رئیس جمهور گفت: اجرای برخی پروژه‌های عمرانی در کشور به دلیل برخی موانع، سالیان متمادی به طول می‌انجامد که از آفات این بخش است و شیرینی و لذت بهره برداری از طرح‌ها را از بین می‌برد.

او افزود: میانگین زمان اجرای طرح‌های بزرگ عمرانی در زمینه صنایع گاز، نفت، پتروشمی و فولاد که باید حدود ۸ سال باشد که گاه تا ۵ سال کاهش یافته و اینکه اجرای یک طرح فرهنگی در استان یزد که سابقه پایتختی کتاب ایران را دارد، ۲۵ سال طول بکشید، قابل پذیرش نیست و دولت به تکمیل چنین طرح‌هایی اهتمام جدی داشته است.

او کتابخانه‌ها را جزو مهمترین مکان‌های فرهنگی دانست و ادامه داد: با وجود توسعه فضای مجازی در سال‌های اخیر، هیچ چیز جای کتاب را نمی‌گیرد و هنوز هم از ابزار مهم انتقال دهنده فرهنگ، تمدن و رشد جوامع بشری است.

جهانگیری در ادامه گفت: یکی از مشکلات کتابخانه مرکزی یزد، قرار گرفتن آن در حریم آثار تاریخی شهر بوده که این موضوع باعث شد تا ارتفاع این ساختمان کوتاه‌تر شود و دولت در این زمینه تقید خود را نسبت به الزام رعایت حریم میراث فرهنگی نشان داد.

معاون اول رئیس جمهور از یزد به عنوان نگین تاریخی ایران و جهان یاد کرد و افزود: ثبت جهانی یزد یکی از دروازه‌های ثبت جهانی سایر آثار ایران است و این شهر از محبوب‌ترین شهر‌های دنیاست که سازمان‌های جهانی روی سبک معماری منحصر به فرد آن متمرکز شده اند.

او همچنین در خصوص مشکلات حقوق و درآمد کارکنان کتابخانه‌های عمومی نیز گفت: در خصوص مشکلات کارکنان کتابخانه‌ها در رابطه با نبود افزایش ۵۰ درصدی حقوق آنان، اولین بار است که از این موضوع مطلع شده ام و حتما برای رفع این مشکل پیگیری‌های لازم را به عمل می‌آورم.

انتهای پیام/ی

 

 
 


:: بازدید از این مطلب : 118
|
امتیاز مطلب : 175
|
تعداد امتیازدهندگان : 51
|
مجموع امتیاز : 51
ن : tarANEH
ت : شنبه 16 اسفند 1399
.
با سلام.به دنیای لوکس بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز لوکس بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در لوکس بلاگ هر روز منتظر مسابقات مختلف و جوایز ویژه باشید.
در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.جهت حذف این مطلب وارد مدیریت وب خود شوید و از قسمت ویرایش مطالب قبلی ،مطلبی با عنوان به وبلاگ خود خوش امدید را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در لوکس بلاگ سپری نمایید...

:: بازدید از این مطلب : 114
|
امتیاز مطلب : 151
|
تعداد امتیازدهندگان : 51
|
مجموع امتیاز : 51
ن : tarANEH
ت : 0 0
.

صفحه قبل 1 صفحه بعد

نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
چت باکس
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی